O Nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu weselnego, znajdującego się w Moszczenicy Niżnej, w pobliżu Nowego Sącza.

Nasza ofertę kierujemy do tych, którzy poszukują miejsca do zorganizowania wesela w ciekawej okolicy i gotowi są choć przez chwilę zasmakować przyjemności życia na wsi, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Nasz kompleks usytuowany jest zaledwie 3 km od Starego Sącza oraz ok. 10km od Nowego Sącza, z dala od głównych dróg, w miejscu zacisznym, okolonym łąkami i lasem tętniącym życiem dzikiej zwierzyny.

Urozmaicona rzeźba terenu, bogactwo dzikiej przyrody oraz ciekawa historia tutejszych terenów powodują, że każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

Główne atrakcje naszej okolicy to niesamowite tereny, piękny Ołtarz Papieski, (który jest jednym z nielicznych, które pozostały na swoim miejscu,) Klasztor Klarysek w Starym Sączu, a także wiele innych interesujących zabytków oraz miejsc, które trzeba zobaczyć.

Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami mogącymi pomieścić 250 osób oraz profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, co daje nam możliwość zorganizowania niezapomnianego wesela, ale także szkolenia, bankietu oraz wszelkich imprez okolicznościowych.

U nas czekają na Państwa kameralne i stylowe pokoje gościnne z łazienkami, zdrowe i pyszne jedzenie, a także niepowtarzalna atmosfera.